BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Fabrika Tel: +90 (232) 257 57 02

Fabrika Mobil: +90 (544) 257 57 04

Hızlı WhatsApp İletişim,

İngilizce için: +90 (537) 564 22 65

Arapça için: +90 (544) 344 51 61 

Fransızca için: +90 (537) 575 82 33 

Fabrika TÜRKİYE; İnönü Mah. Fatih Sultan Cad. 139 Sok. Hayır: 51

Ayrancılar / Torbalı / İZMİR

DÜNYA OFİSİ & ACENTELERİ

Kanada - Buz Makinesi

Mr. Sinan Inceoz
Tel: 1 (780) 233-1907
canada@tamutom.com

Hollanda - Buz Makinesi

HHH Trading
Mr George Haasnoot
Tel:00 31 6 53155011
holland@tamutom.com

Dubai - Buz Makinesi

Snowland UAE
Mr. Liakath Ali Khan 
Tel: 00971 55 107 2788
dubai@tamutom.com

Umman - Buz Makinesi

Icehouse Arabia
Mr. Tajudeen Shah
Tel: 00968 93854855
oman@tamutom.com

Pakistan - Buz Makinesi

Delta Cooling Technology
Mr. Syed Akbar Sajjad
Tel: 0092 21 34543875
info@deltadefenceest.com

Mali - Buz Makinesi

Mr. Mousa Colubaly
Tel: 00223 64 88 60 88 
mali@tamutom.com

Sudan - Buz Makinesi

Nipraco Cooling Group
Mr. Khalid Bakhit
Tel: 00249 91 213 3895
sudan@tamutom.com  

Angola - Buz Makinesi

A&S
Mr.  Edson de Carvalho
Tel: 00 244 912 676 711
angola@tamutom.com

Fildişi Sahili - Buz Makinesi

Mrs. Meite Mariam
Tel: 00 225 67 65 21 52
ivorycoast@tamutom.com   

Gana - Buz Makinesi

Mr. Corey
Tel: 233 20 222 4127
gana@tamutom.com

Fransa - Buz Makinesi

Mr. Doumbia Abdoulaye
Tel: 0033 6 03 08 26 77
france@tamutom.com

Belçika - Buz Makinesi

HHH Trading
Mr George Haasnoot
Tel:00 31 6 53155011
belgium@tamutom.com

Suudi Arabistan - Buz Makinesi

BACHELET CO FOR MACHINERY
Mr. Nasr Megahed
Tel: 00966 54 697 6934
ksa@tamutom.com

Bahreyn - Buz Makinesi

Mr. Ali Hasan Alsaegh
Tel: 00973 3699 9938
bahrain@tamutom.com

Nijerya - Buz Makinesi

Mr. Taiwo Abiodun
Tel: 00234 809 994 8883
nigeria@tamutom.com

Senegal - Buz Makinesi

Mr. Bakary Maria
Tel: 
bakary@tamutom.com

Zimbabve - Buz Makinesi

Mr. Walter Nhamburo
Tel:
zimbabwe@tamutom.com

Kenya - Buz Makinesi

Give Enterprise Ltd.
Mr. Geofrey
Tel: 00 254 111542402
kenya@tamutom.com

Libya - Buz Makinesi

Mr. Hıdır Kaya
Tel: 00218927343887
libya@tamutom.com

Gambiya - Buz Makinesi

GEEREE Business Line
Mr. Embira
Tel: 00 220 703 2703
gambia@tamutom.com

Gabon - Buz Makinesi

DEUX MM & PARTNERS
Mr. Jean Francois
Tel 0024177659706
gabon@tamutom.com

©2020, Buz Makinaları Üreticisi tarafından Wix.com ile kurulmuştur.